Strakotour

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

 

POBYTY V ČR A NA SLOVENSKU

 

 

 

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

POČASÍ

LETENKY

Sphere card

Sphere card
Držitelům Sphere card poskytujeme slevu 4% na zájezdy partnerských CK, 7% na vlastní zájezdy.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.78
Americký dolar122.27
Britská libra129.41
Švýcarský frank122.47
Bulharský leva113.18
Egyptská libra11.23
Chorvatská kuna13.48
Tuniský dinár17.88
Turecká lira13.79

Zájezdy za odpočinkem a za poznáním

NABÍDKA ZÁJEZDŮ NA ROK 2018 


BAD FÜSSING - EUROPATHERME      27.10. 
Velmi oblíbený výlet do termálních lázní Europa Therme, kde se nejen zbavíte svých neduhů, ale načerpáte i novou energii do dnešní neklidné doby. Cena: 630,--. V ceně doprava, vstupné na 5 hod.pobytu v lázních, pojištění, průvodce.  

PRIMARK GERASDORF U VIDNĚ   24.11. 
Pro přiznivce nakupování Vás opětovně zveme na výlet s tímto zaměření tentokráte do Gerasdorfu u Vídně. Cena 580,--. V ceně doprava, cestovní pojištění a služby zástupce CK.

VÁNOČNÍ VIDEŇ   8.12.   
Velmi oblíbený výlet do rakouské metropole s prohlídkou zahrad Schönbrunnu a historického centra s naším stálým velmi kvalifikovaným průvodcem. Na samý závěr můžete nasát vánoční atmosféru na vánočních trzích u vídeňské Radnice. Cena: 620,--. V ceně doprava, pojištění, služby průvodce.

KOUZELNÝ ADVENT V DRÁŽĎANECH  8.12.   
V dopoledních hodinách prohlídka historického centra města Drážďan s památkami: Brühlova terasa, Semperova opera, Zwinger, Rezidenční zámek a v odpoledních hodinách budete mít možnost navštívit nejstarší vánoční trh Štýclmarkt - drážďanská vánoční míle - množství stánků, kde budete moci ochutnat svařené víno, štolu, pečené kaštany a mnoho dalších lákadel. Cena: 650,--. V ceně doprava, cestovní pojištění, služby průvodce.

PRAHA     15.12. 
PROHLÍDKA NÁRODNÍHO DIVADLA, ADVENTNÍ TRHY,  ADVENTNÍ MAGICKÁ VEČERNÍ PROHLÍDKA  VYŠEHRADU
  
V dopoledních hodinách celodenního výletu si prohlédneme historickou budovu Národního divadla - spolu s odborným průvodcem navštívíme místa, která běžný návštěvník nemá možnost vidět. Například se podíváme z jeviště do hlediště, navštívíme prezidentské lóže a shlédneme základní stavební  kameny divadla. V odpoledních hodinách navštívíme adventní trhy  na Staroměstském a Václavském náměstí, kde budete moci ochutnat  vánoční punč a jiné dobroty. Na samý závěr našeho výletu Vás čeká magická procházka večerním Vyšehradem. Těšte se na úplně jiný zážitek, než na který jste  zvyklí při prohlídkách Prahou. Cena: 1030,-- V ceně doprava, vstupné včetně odborného průvodce Národního divadla, průvodce večerní prohlídkou Vyšehradu a zástupce CK..

ADVENTNÍ PASOV + KOUPÁNÍ V BAD FÜSSINGU   22.12.
Celodenní výlet s dopolední návštěvou okresního bavorského města Pasova, kde si s průvodcem můžete projít historickou část města včetně soutoku řeky Dunaje a Innu a samozřejmě na vánočních trzích ochutnat oblíbený horký punč. V odpoledních hodinách pak zarelaxovat v termálních lázních Europatherme Bad Füssing. Cena: 690,-- V ceně doprava, cestovní pojištění a služby průvodce.

 

NABÍDKA VÝLETŮ NA ROK 2019 BUDE K DISPOZICI OD ŘÍJNA 2018.


VÝLETY SE USKUTEČNÍ PŘI MINIMÁLNÍM POČTU 30 OSOB
 


 

 
Vytvářím objednávku...