Strakotour

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

 

POBYTY V ČR A NA SLOVENSKU

 

 

 

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

POČASÍ

LETENKY

Sphere card

Sphere card
Držitelům Sphere card poskytujeme slevu 4% na zájezdy partnerských CK, 7% na vlastní zájezdy.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Zadejte e-mail

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.73
Americký dolar122.58
Britská libra128.73
Švýcarský frank122.69
Bulharský leva113.16
Egyptská libra11.22
Chorvatská kuna13.47
Tuniský dinár18.13
Turecká lira13.67

Aktuální muzikálová a divadelní nabídka zájezdů

 
 
MUZIKÁL -  MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU     9.12.
Praha - Divadlo Broadway. Muzikál Michala Davida volně navazuje na muzikál Tři mušketýři. Texty k výpravnému představení napsal Lou Fanánek Hagen.
Cena: 1060,-- V ceně vstupné přízemí 2.-5.řada  a doprava.

LEDNÍ REVUE - SNĚHURKA NA LEDĚ   20.10.  České Budějovice - Budvar Aréna

Za devatero horami a devatero zamrzlými řekami si kdysi dávno začali lidé vyprávět o dívce s pletí bílou jako sníh. Jmenovala se Sněhurka. Příběh je možná zcela smyšlený, ale možná se to také celé stalo. Dnes už nikdo neví. Jisté ale je, že se Sněhurka kouzlem vyprávění dostala k dětem po celém světě. Příběh o Sněhurce ušel dlouhou cestu od klasického zpracování přes divadelní jeviště až k celovečernímu animovanému filmu. Bylo otázkou času, kdy Sněhurka zatančí na ledě. Cena: 840,--, 940,-- V ceně vstupné dle příslušného místa a doprava.

MUZIKÁL - SESTRA V AKCI   1.11. ,  30.11.  Hudební divadlo Karlín Praha
Předlohou muzikálové kamedie Sestra v akci je stejnojmenný film z roku 1992 s Whoopi Goldberg v hlavní roli. Děj se točí kolem barové zpěvačky Deloris Van Cartierové, která se musí před zločinci ukrýt do kláštera mezi řádové sestry. Příchod Deloris však dosud poklidný klášterní život zásadně naruší a vnese do něj řadu nečekaných novinek a komických situací.V hlavní roli se na Vás těší Lucie Bílá.
Cena: 1150,-- , 1290,-- V ceně vstupné příslušné kategorie a doprava.

MUZIKÁL - FANTOM OPERY  3.11., 1.12. Divadlo Goja Music Hall
Velmi oblíbený muzikál se vrací na prkna divadla Goja Music Hall. Odpolední představení. 1.12. celodenní výlet do Prahy s dopolední návštěvou adventní Prahy, v odpoledních hodinách návštěva představení.
Cena: 960,--, 1160,--, 1360,-- V ceně vstupné příslušné kategorie a doprava.

DĚTSKÝ MUZIKÁL + ADVENTNÍ PRAHA - KOCOUR V BOTÁCH  9.12. 
Divadlo Broadway Praha. Celodenní výlet na dopolední představení nového pohádkového muzikálu o lásce, přátelství a odvaze. Muzikálová novinka je o neposlušném kocourovi, který dostane opravdové boty a vydá se do světa dělat dobré skutky. Díky setkání s odvážným rytířem pochopí, že slabím je třeba pomáhat a společně vysvobodí krásnou princeznu a vyzrají na zlého čaroděje. V odpoledních hodinách budete mít možnost  prohlédnout si vánoční strom na Staroměstkém náměstí a adventně vyzdobenou Prahu.
Cena: 720,-- V ceně vstupné 3.-5.řada a doprava.

LEDNÍ REVUE - MÁŠA A MEDVĚD NA LEDĚ    22.12.  Praha - O2 Aréna 
Show Máša a medvěd na ledě je jedinečnou moderní adaptací na animovaný seriál, který je známý po celém světě. Všichni dobře  víme, že naši neposednou Mášu nezastaví ani chladné počasí a neustále ráda něco vymýšlí a objevuje. Spolu s veselou hudbou a pestrobarevnými kostýmy vás čeká úžasný předvánoční zážitek. Cena: 1050,-- V ceně vstupné a doprava.

 

 

 

 

 

   
 

 


 

Vytvářím objednávku...