Strakotour

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

 

POBYTY V ČR A NA SLOVENSKU

 

 

 

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

POČASÍ

LETENKY

Sphere card

Sphere card
Držitelům Sphere card poskytujeme slevu 4% na zájezdy partnerských CK, 7% na vlastní zájezdy.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.78
Americký dolar122.27
Britská libra129.41
Švýcarský frank122.47
Bulharský leva113.18
Egyptská libra11.23
Chorvatská kuna13.48
Tuniský dinár17.88
Turecká lira13.79

Aktuální muzikálová a divadelní nabídka zájezdů

LEDNÍ REVUE - SNĚHURKA NA LEDĚ   20.10.  České Budějovice - Budvar Aréna

Za devatero horami a devatero zamrzlými řekami si kdysi dávno začali lidé vyprávět o dívce s pletí bílou jako sníh. Jmenovala se Sněhurka. Příběh je možná zcela smyšlený, ale možná se to také celé stalo. Dnes už nikdo neví. Jisté ale je, že se Sněhurka kouzlem vyprávění dostala k dětem po celém světě. Příběh o Sněhurce ušel dlouhou cestu od klasického zpracování přes divadelní jeviště až k celovečernímu animovanému filmu. Bylo otázkou času, kdy Sněhurka zatančí na ledě. Cena: 840,--, 940,-- V ceně vstupné dle příslušného místa a doprava.

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ - MŮJ BÁJEČNÝ ROZVOD  21.10.- Praha studio DVA. Divadelní představení Můj báječný rozvod je laskavá komedie, kterou irská autorka věnovala všem, kteří ne vlastní vinou zůstali sami. Všech patnáct osob brilantním způsobem ztvárňuje vynikající herečka Eliška Balzerová. Cena: 1069,--, 969,-- a 869,--. V ceně je zahrnuta doprava, vstupné do 2., 3. a 8. řady.

MUZIKÁL - SESTRA V AKCI   1.11. ,  30.11.  Hudební divadlo Karlín Praha
Předlohou muzikálové kamedie Sestra v akci je stejnojmenný film z roku 1992 s Whoopi Goldberg v hlavní roli. Děj se točí kolem barové zpěvačky Deloris Van Cartierové, která se musí před zločinci ukrýt do kláštera mezi řádové sestry. Příchod Deloris však dosud poklidný klášterní život zásadně naruší a vnese do něj řadu nečekaných novinek a komických situací.V hlavní roli se na Vás těší Lucie Bílá.
Cena: 1150,-- , 1290,-- V ceně vstupné příslušné kategorie a doprava.

MUZIKÁL - FANTOM OPERY  3.11., 1.12. Divadlo Goja Music Hall
Velmi oblíbený muzikál se vrací na prkna divadla Goja Music Hall. Odpolední představení. 1.12. celodenní výlet do Prahy s dopolední návštěvou adventní Prahy, v odpoledních hodinách návštěva představení.Cena: 960,--, 1160,--, 1360,-- V ceně vstupné příslušné kategorie a doprava.

MUZIKÁLOVÁ NOVINKA - TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU  17.11. 
Na muzikálová prkna přichází pohádková legenda a fenomén Tři oříšky pro Popelku. Do Kongresového centra na odpolední představení lákají ne nezapomenutelný zážitek kouzla, vizuální efekty, LED obrazovky a hlavně tivé koně. Roli krále  s nadšením přijal sám Pavel Trávníček a režie se ujal Filip Renč. Originální rodinná show přenese diváka přímo do notoricky známého pohádkového příběhu nejen prostřednictvím hereckých výkonů známých osobností v čele s Pavlem Trávníčkem, ale také díky jedinečné výpravě s množstvím kostýmů, kouzel a jevištních efektů.Cena: 1260,--, 1060,-- V ceně doprava, vstupné 4.-5. řada a 13.- 16.řada.

MUZIKÁLOVÁ NOVINKA - TRHÁK   17.11.   
Divadlo Broadway Vás zve na nový muzikál původních autorů Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka s hudbou Vítězslava Hádla, režii Radka Balaše. Dejme tomu, že jste dramatik a podařilo se Vám napsat skvělou hru, zkrátka "Trhák". V takové chvíli není nic jednoduššího, než dát text k dispozici proslulé scéně, aby jej zrealizovala. Jenže divadlo je po čertech živý organismus, kde má každý z inscenátorů o tom, co je to "trhák" zcela odlišné představy. Zuřivý producent šetří každou korunu, zatímco bohémský režisér by nejraději vytvořil výpravnou show světových parametrů. Když k tomu ještě připočteme různorodou partu herců a hereček, z nichž někteří se snaží prosadit na úkor těch druhých a inspicienta před nervovým zhroucením, který se marně snaží tyto protiklady smířit, napadne vás jistě zcela zásadní otázka. Může za těchto bláznivých okolností vzniknout strhující divadelní hit? O tom se můžete přesvědčit v nové svižné muzikálové komedii, která přivádí na scénu také všchny původní filmové písně, včetně nejnámější "Nech brouka žít". Autoři slibují: " Na našem trháku se potrháte smíchy!" Cena: 1060,--, 660,--. V ceně doprava, vstupné 3.řada přízemí nebo balkón 6.řada.

MUZIKÁLOVÁ NOVINKA - LEGENDA JMÉNEM HOLMES  24.11.  
Večerní přestavení Kultovního muzikálu z pera Ondřeje Brzobohatého se nám představí v Hudebním divadle Karlín Praha. Děj muzikálu je víceméně smyšlený a humornou formou se opírá o slávu legendárního detektiva Sherlocka Holmese a peripetie jeho autora, sposovatele Sira Arthura Conana Doyla. Ten pod nátlakem médií, společnosti a především jeho vydavatele Virgila Cromwela, začíná podléhat žárlivosti, která ho přivádí na jedinou možnost vysvobození se ze zajetí  stínu slavného detektiva. Vysvobození vidí ve smrti jeho nejslavnější postavy. Jak tento humorný příběh, plný nadsázky, skvělé hudby dopadne? To zatím neví ani nášSir Arthur Conan Doyle. Cena: 1270,--, 1130,--, 830,-- V cen+ doprava a vstupné příslušné kategorie.

MUZIKÁL + ADVENTNÍ PRAHA -  MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU 9.12.    

Praha - Divadlo Broadway. Muzikál Michala Davida volně navazuje na muzikál Tři mušketýři. Texty k výpravnému představení napsal Lou Fanánek Hagen.Cena: 1060,-- V ceně vstupné přízemí 2.-5.řada  a doprava.

LEDNÍ REVUE - MÁŠA A MEDVĚD NA LEDĚ    22.12.  Praha - O2 Aréna 
Show Máša a medvěd na ledě je jedinečnou moderní adaptací na animovaný seriál, který je známý po celém světě. Všichni dobře  víme, že naši neposednou Mášu nezastaví ani chladné počasí a neustále ráda něco vymýšlí a objevuje. Spolu s veselou hudbou a pestrobarevnými kostýmy vás čeká úžasný předvánoční zážitek. Cena: 1050,-- V ceně vstupné a doprava.

 

NABÍDKA  ZÁJEZDŮ  NA  ROK  2019  - muzikálová, divadelní představení, koncerty
 

VLASY – MUZIKÁLOVÁ NOVINKA  18.2.2019  Praha – div.Kalich
Vlasy jsou po Pomádě, Horečce sobotní noci a Srdcovém králi čtvrtým světovým muzikálem na repertoáru Divadla Kalich. Diváci se dočkají všeho, co od muzikálu Vlasy čekají – písní, které už se staly nesmrtelnými, a příběhu, který je velkou oslavou lásky, svobody a tolerance, tedy hodnot, o něž  se musíme bát a chránit je dneska stejně jako tenkrát. Cena: 1180,--, 1110,--, 1010,--, 910,-- V ceně doprava, vstupné dle příslušné kategorie.


KONCERT - ALEXANDROVCI   23.5.   České Budějovice – Budvar aréna
Turné k 90. Výročí souboru. Třináct unikátních koncertů v devíti městech ČR.  Unikátní hudební i vizuální zážitek. Turné se koná pod záštitou prezidenta České republiky pana Miloše Zemana. Historicky největší počet Alexandrovců na jednom pódiu. Ještě více hlasů slibuje opravdu jedinečný zážitek. Zazní ty největší a nejúspěšnější hity, které soubor  za svou existenci interpretoval – Kalinka, Kaťuša, Svatá válka a mnohem další.
Cena: 1740,--, 1540,--, 1240,-- V ceně doprava a vstupné příslušné kategorie.

 

 

 

 

 

   
 

 


 

Vytvářím objednávku...