Strakotour

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

 

POBYTY V ČR A NA SLOVENSKU

 

 

 

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

POČASÍ

LETENKY

Sphere card

Sphere card
Držitelům Sphere card poskytujeme slevu 4% na zájezdy partnerských CK, 7% na vlastní zájezdy.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Tuniský dinár17.82
Turecká lira11.63

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 
 
Prosíme, věnujte vyplňování objednávkového formuláře patřičnou pozornost. Při chybném nebo neúplném vyplnění se vystavujete případnému nedorozumění nebo chybnému vyřízení vaší objednávky. CA si vyhrazuje právo odmítnout objednávky, které neobsahují žádný telefonický kontakt. Věnujte i větší pozornost správnému vyplnění Vaší emailové adresy.
 
Odesíláním objednávky souhlasíte se svým zařazením do interního systému Strakotour.
 
Termíny pro platbu zálohy a doplatku jsou pro vás závazné, nerušíme za následky spojené s opožděnou platbou. Nedodržením termínu plateb se vystavujete storno vašeho zájezdu ze strany pořádající CK.
 
Pro rychlejší a snadnější vyřízení vaší objednávky prosím uvádějte při platbě jako variabilní symbol číslo vaší rezervace, které od nás obdržíte.
 
V případě, že nebudete moci vycestovat, můžete odstoupit od smlouvy. Před uzavřením cestovní smlouvy budete seznámeni se všeobecnými podmínkami pořádající CK, potažmo i jejími storno poplatky.
 
Pokud dojde ke změnám v cenách již uvedených v cestovní smlouvě a vznikne přeplatek, CA si vyhrazuje lhůtu 14 dní na vrácení daného přeplatku zákazníkovi.
 
Při zaslání objednávky přes Strakotour se vaše data automaticky uloží pouze do naší interní databáze. Tyto data jsou plně chráněna v souladu s platnými zákony České republiky a budou použita pouze pro naše interní účely a nebudou poskytnuta žádné jiné agentuře.
 
U některých zájezdů je nutné vyžádat zájezd nejdříve u zahraničního partnera, který spolupracuje s pořádající CK. V takovýchto případech je CA oprávněna požadovat zálohu do výše 100% ještě před potvrzením objednávky. V případě že vámi vybraný zájezd bude obsazen´, částku vám vrátíme a nebo si vyberete jiný zájezd.
 
Po odeslání objednávky se snažíme vás co nejdříve kontaktovat a vaši objednávku vám potvrdit. Odešlete-li objednávku ve večerních hodinách, budeme vás kontaktovat následující den. Prosíme vás však o strpení s vyřízením vaší objednávky v sezónních špičkách, kdy jsou rezervační systémy všech cestovních kanceláří přetížené.
Z časových důvodů přednostně vyřizujeme objednávky na Last minute, které mají dřívější odlety.
 
Po telefonu bohužel nejsme schopni ověřit volné kapacity. Vzhledem k velmi častné aktualizaci naší databáze jsou zájezdy uvedené na našem webu ve většině případů volné, nicméně pro stoprocentní ověření je nutné zaslat nezávaznou objednávku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vytvářím objednávku...