Strakotour

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

 

POBYTY V ČR A NA SLOVENSKU

 

 

 

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

POČASÍ

LETENKY

Sphere card

Sphere card
Držitelům Sphere card poskytujeme slevu 4% na zájezdy partnerských CK, 7% na vlastní zájezdy.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.54
Americký dolar122.41
Britská libra128.93
Švýcarský frank122.57
Bulharský leva113.06
Egyptská libra11.26
Chorvatská kuna13.44
Tuniský dinár17.52
Turecká lira14.17

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ZA KULTUROU

 MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU      2.2. – večerní představení, poslední 2 volná místa
V prosincovém termínu - celodenní výlet  s návštěvou adventní Prahy v dopoledních hodinách  a v odpoledních hodinách představení muzikálu  v divadle Broadway. Muzikál Michala Davida volně navazuje na muzikál Tři mušketýři. Texty k výpravnému představení napsal Lou Fanánek Hagen. Cena: 1160,--,1060,-- / 660,-- V ceně vstupné příslušné kategorie a doprava.

TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU      2.2. -  Kongresové centrum - večerní představení
Originální rodinná show Tři oříšky pro Popelku vás přenese přímo do notoricky známého pohádkového příběhu nejen prostřednictvím hereckých výkonů známých osobností v čele s Pavlem Trávníčkem, ale také díky jedinečné výpravě s množstvím kostýmů, kouzel a jevištích efektů. Do děje diváky vtahuje i nová koncepce jevištní dekorace v podobě rozměrných projekčních panelů, takže iluze je prakticky reálná jako ve filmu. Toto jedinečné spojení s živými prvky včetně opravdových koní na scéně přináší zcela nový a neopakovatelný zážitek umocněný známou hudbou z pera Karla Svobody. Velké obrazovky zaručují, že i ten nejmenší divák uvidí v sále Kongresového centra i ten nejmenší oříšek na scéně.
Cena: 1050,-- V ceně vstupné do 15.řady střed a doprava.

TRHÁK  -   9.2. večerní představení,  posledních 7 míst
Divadlo Broadway vás zve na nový muzikál, původních autorů Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka s hudbou Vítězslava Hádla, v režii Radka Balaše. Dejme tomu, že jste dramatik a podařilo se vám napsat skvělou hru. Zkrátka „trhák“. V takové chvíli není nic jednoduššího, než dát text k dispozici proslulé scéně, aby jej realizovala. Jenže divadlo je po čertech živý organismus, kde má každý z inscenátorů o tom, co je to trhák zcela odlišné představy. Zuřivý producent šetří každou korunu, zatímco bohémský režisér by nejraději vytvořil výpravnou show světových parametrů. Když k tomu ještě připočteme různorodou parku herců a hereček, z nichž někteří se snaží prosadit na úkor těch druhých a inspicienta před nervovým zhroucením, který se marně snaží tyto protiklady smířit, napadne vás jistě zcela zásadní otázka. Může za těchto bláznivých okolností vzniknout strhující divadelní hit? O tom se můžete přesvědčit v nové svižné muzikálové komedii, která přivádí na scénu také všechny původní filmové písně, včetně nejznámější „Nech brouka žít“. Autoři slibují: „Na našem trháku se potrháte smíchy!“ Cena: 1060,-- a 660,-- V ceně doprava a vstupné příslušné kategorie

VLASY   16.2. - poslední 1 volné místo, 12.4.  Praha – Praha Divadlo Kalich 
Vlasy jsou po Pomádě, Horečce sobotní noci a Srdcovém králi čtvrtým světovým muzikálem na repertoáru Divadla Kalich. Diváci se dočkají všeho, co od muzikálu Vlasy čekají – písní, které už se staly nesmrtelnými, a příběhu, který je velkou oslavou lásky, svobody a tolerance, tedy hodnot, o něž  se musíme bát a chránit je dneska stejně jako tenkrát.Cena: 1180,--, 1110,--, 1010,--, 910,-- V ceně doprava, vstupné dle příslušné kategorie.

FANTOM OPERY     9.3.   poslední 1 volné místo
Odpolední představení muzikálu v divadle Goja Music Hall. Velmi oblíbený muzikál se vrací na prkna divadla Goja Music Hall. Doporučujeme včasnou rezervaci. Cena: 999,--. V ceně doprava a vstupné.

MARYŠA        30.3.    Národní divadlo Praha – odpolední představení, prodáno
Maryša otráví Vávru jedem nasypaným do kávy. Nebude mnoho diváků, kteří by zasedli do hlediště, aniž by tušili, jak příběh dívky provdané proti její vůli a dohnané k zoufalému činu dopadne. Kdyby šlo o detektivku, byla by tato všeobecná znalost spíše na škodu. Naštěstí existují příběhy, které stojí za to vyprávět vždy znovu a znovu. Také v naší inscenaci Maryša otráví Vávru jedem nasypaným do kávy. Ale jaká Maryša? A jakého Vávru? Vrcholné dílo českého vesnického realismu (s jazykem kvalit zcela nevšedních), dnes nezpochybnitelná součást nejužšího kánonu naší dramatiky, vstoupilo do Národního divadla takříkajíc zadním vchodem, když mu tehdejší Stroupežnického dramaturgie přiřkla roku 1894 premiéru v rámci odpoledních lidových představení. Od těch dob stanulo na prknech Národního divadla deset Maryš (naposledy v inscenaci J. A. Pitínského z roku 1999).Osoby obsazení: Vladimír Javorský, Taťána Medvecká, Pavla Beretová a David Prachař.
Cena: 850,-- V ceně vstupenky přízemí  7-13.řada a doprava.

KVÍTEK MANDRAGORY   6.4.   Praha – Divadlo Broadway
Novinka původního českého muzikálu od tvůrců muzikálu Mýdlový princ. Režisér, choreograf a scénárista muzikálu Radek Balaš je dostatečnou zárukou úspěšného muzikálu. Při představení kriminální komedie se jistě budete dobře bavit. Zájezd na odpolední představení.
Cena: 660,--, 1060,-- . V ceně doprava a vstupné příslušné kategorie.

SESTRA V AKCI     26.4.  Hudební divadlo Karlín - večerní představení.
Americká muzikálová komedie Sestra v akci přichází po londýnském West Endu, americké Brodwayi, Vídni či Hamburku do Prahy! Její předlohou je film o barové zpěvačce Deloris Van Cartierové, která se musí před zločinci ukrýt do kláštera mezi řádové sestry. Příchod Deloris však dosud poklidný klášterní život zásadně naruší a vnese do něj řadu nečekaných novinek.
Cena 1090,--. V ceně zájezdu je zahrnuta doprava a vstupné na 1.balkón do 1.řady 1. balkón.

ALEXANDROVCI   23.5.   České Budějovice – Budvar aréna
Turné k 90. Výročí souboru. Třináct unikátních koncertů v devíti městech ČR.  Unikátní hudební i vizuální zážitek. Turné se koná pod záštitou prezidenta České republiky pana Miloše Zemana. Historicky největší počet Alexandrovců na jednom pódiu. Ještě více hlasů slibuje opravdu jedinečný zážitek. Zazní ty největší a nejúspěšnější hity, které soubor  za svou existenci interpretoval – Kalinka, Kaťuša, Svatá válka a mnohem další.
Cena: 1740,--, 1540,--, 1240,-- V ceně doprava a vstupné příslušné kategorie.

DEKAMERON   12.7.    Český Krumlov – otáčko,  prodáno
Slavné dílo renesančního básníka Giovanniho Boccaccia vás na točně přenese do Florencie, díky krásným dobovým kostýmům a kulisám. Dekameron je komedie o lásce, žárlivosti, intrikánech
a napálených, s nečekanými zvraty a překvapením od autorů Martina Glasera a Olgy Šubrtové, podepsaných pod diváckými hity Tři mušketýři, Robin Hood nebo Ženy Jindřicha VIII. Z Dekameronu vás zaručeně bude pobolívat bránice!
Cena: 740,- , 990,- V ceně vstupné příslušné kategorie a doprava.

 

 

Vytvářím objednávku...