Strakotour

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

 

POBYTY V ČR A NA SLOVENSKU

 

 

 

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

POČASÍ

LETENKY

Sphere card

Sphere card
Držitelům Sphere card poskytujeme slevu 4% na zájezdy partnerských CK, 7% na vlastní zájezdy.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.59
Americký dolar122.81
Britská libra128.48
Švýcarský frank123.13
Bulharský leva113.08
Egyptská libra11.34
Chorvatská kuna13.46
Tuniský dinár17.79
Turecká lira14.01

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ZA KULTUROU

 

VLASY    12.4.  Praha – Praha Divadlo Kalich 

Vlasy jsou po Pomádě, Horečce sobotní noci a Srdcovém králi čtvrtým světovým muzikálem na repertoáru Divadla Kalich. Diváci se dočkají všeho, co od muzikálu Vlasy čekají – písní, které už se staly nesmrtelnými, a příběhu, který je velkou oslavou lásky, svobody a tolerance, tedy hodnot, o něž  se musíme bát a chránit je dneska stejně jako tenkrát.Cena: 1180,--, 1110,--, 1010,--, 910,-- V ceně doprava, vstupné dle příslušné kategorie.

FANTOM OPERY     9.3.   prodáno
Odpolední představení muzikálu v divadle Goja Music Hall. Velmi oblíbený muzikál se vrací na prkna divadla Goja Music Hall. Doporučujeme včasnou rezervaci. Cena: 999,--. V ceně doprava a vstupné.

MARYŠA        30.3.    Národní divadlo Praha – odpolední představení, prodáno
Maryša otráví Vávru jedem nasypaným do kávy. Nebude mnoho diváků, kteří by zasedli do hlediště, aniž by tušili, jak příběh dívky provdané proti její vůli a dohnané k zoufalému činu dopadne. Kdyby šlo o detektivku, byla by tato všeobecná znalost spíše na škodu. Naštěstí existují příběhy, které stojí za to vyprávět vždy znovu a znovu. Také v naší inscenaci Maryša otráví Vávru jedem nasypaným do kávy. Ale jaká Maryša? A jakého Vávru? Vrcholné dílo českého vesnického realismu (s jazykem kvalit zcela nevšedních), dnes nezpochybnitelná součást nejužšího kánonu naší dramatiky, vstoupilo do Národního divadla takříkajíc zadním vchodem, když mu tehdejší Stroupežnického dramaturgie přiřkla roku 1894 premiéru v rámci odpoledních lidových představení. Od těch dob stanulo na prknech Národního divadla deset Maryš (naposledy v inscenaci J. A. Pitínského z roku 1999).Osoby obsazení: Vladimír Javorský, Taťána Medvecká, Pavla Beretová a David Prachař.
Cena: 850,-- V ceně vstupenky přízemí  7-13.řada a doprava.

KVÍTEK MANDRAGORY   6.4.   Praha – Divadlo Broadway prodáno
Novinka původního českého muzikálu od tvůrců muzikálu Mýdlový princ. Režisér, choreograf a scénárista muzikálu Radek Balaš je dostatečnou zárukou úspěšného muzikálu. Při představení kriminální komedie se jistě budete dobře bavit. Zájezd na odpolední představení.
Cena: 660,--, 1060,-- . V ceně doprava a vstupné příslušné kategorie.

SESTRA V AKCI     26.4.  Hudební divadlo Karlín - večerní představení. prodáno
Americká muzikálová komedie Sestra v akci přichází po londýnském West Endu, americké Brodwayi, Vídni či Hamburku do Prahy! Její předlohou je film o barové zpěvačce Deloris Van Cartierové, která se musí před zločinci ukrýt do kláštera mezi řádové sestry. Příchod Deloris však dosud poklidný klášterní život zásadně naruší a vnese do něj řadu nečekaných novinek.
Cena 1090,--. V ceně zájezdu je zahrnuta doprava a vstupné na 1.balkón do 1.řady 1. balkón.

ALEXANDROVCI   23.5.   České Budějovice – Budvar aréna
Turné k 90. Výročí souboru. Třináct unikátních koncertů v devíti městech ČR.  Unikátní hudební i vizuální zážitek. Turné se koná pod záštitou prezidenta České republiky pana Miloše Zemana. Historicky největší počet Alexandrovců na jednom pódiu. Ještě více hlasů slibuje opravdu jedinečný zážitek. Zazní ty největší a nejúspěšnější hity, které soubor  za svou existenci interpretoval – Kalinka, Kaťuša, Svatá válka a mnohem další.
Cena: 1740,--, 1540,--, 1240,-- V ceně doprava a vstupné příslušné kategorie.

DEKAMERON   12.7.    Český Krumlov – otáčko,  prodáno
Slavné dílo renesančního básníka Giovanniho Boccaccia vás na točně přenese do Florencie, díky krásným dobovým kostýmům a kulisám. Dekameron je komedie o lásce, žárlivosti, intrikánech
a napálených, s nečekanými zvraty a překvapením od autorů Martina Glasera a Olgy Šubrtové, podepsaných pod diváckými hity Tři mušketýři, Robin Hood nebo Ženy Jindřicha VIII. Z Dekameronu vás zaručeně bude pobolívat bránice!
Cena: 740,- , 990,- V ceně vstupné příslušné kategorie a doprava.

 

 

Vytvářím objednávku...