Strakotour

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

 

POBYTY V ČR A NA SLOVENSKU

 

 

 

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

POČASÍ

LETENKY

Sphere card

Sphere card
Držitelům Sphere card poskytujeme slevu 4% na zájezdy partnerských CK, 7% na vlastní zájezdy.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.99
Americký dolar122.90
Britská libra129.41
Švýcarský frank122.74
Bulharský leva113.29
Egyptská libra11.28
Chorvatská kuna13.50
Tuniský dinár17.94
Turecká lira14.28

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ZA KULTUROU

 


TRHÁK  -  17.11.  odpolední představení muzikálové novinky – prodáno
                  9.2. večerní představení
Divadlo Broadway vás zve na nový muzikál, původních autorů Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka s hudbou Vítězslava Hádla, v režii Radka Balaše. Dejme tomu, že jste dramatik a podařilo se vám napsat skvělou hru. Zkrátka „trhák“. V takové chvíli není nic jednoduššího, než dát text k dispozici proslulé scéně, aby jej realizovala. Jenže divadlo je po čertech živý organismus, kde má každý z inscenátorů o tom, co je to trhák zcela odlišné představy. Zuřivý producent šetří každou korunu, zatímco bohémský režisér by nejraději vytvořil výpravnou show světových parametrů. Když k tomu ještě připočteme různorodou parku herců a hereček, z nichž někteří se snaží prosadit na úkor těch druhých a inspicienta před nervovým zhroucením, který se marně snaží tyto protiklady smířit, napadne vás jistě zcela zásadní otázka. Může za těchto bláznivých okolností vzniknout strhující divadelní hit? O tom se můžete přesvědčit v nové svižné muzikálové komedii, která přivádí na scénu také všechny původní filmové písně, včetně nejznámější „Nech brouka žít“. Autoři slibují: „Na našem trháku se potrháte smíchy!“ Cena: 1060,-- a 660,-- V ceně doprava a vstupné příslušné kategorie

FANTOM OPERY     1.12.  prodáno, 9.3. 

Odpolední představení muzikálu v divadle Goja Music Hall. Velmi oblíbený muzikál se vrací na prkna divadla Goja Music Hall. Doporučujeme včasnou rezervaci. Cena: 999,--, 1199,--, 1399,--. V ceně doprava a vstupné příslušné kategorie.


LEGENDA  JMÉNEM  HOLMES  24.11. – POSLEDNÍ 4 MÍSTA  -  večerní představení muzikálové novinky v Hudebním divadle Karlín. Kultovní muzikál z pera Ondřeje G. Brzobohatého, jehož děj je víceméně smyšlený, se humornou formovou opírá o slávu legendárního detektiva Sherlocka  Holmese a peripetie jeho autora, spisovatele Sira Arthura Conana Doyla.  Ten pod nátlakem médií, společnosti a především jeho vydavatele Virgila Cromwella, začíná podléhat žárlivosti, která ho přivádí na jedinou možnost vysvobození se ze zajetí stínu slavného detektiva. Vysvobození vidí ve smrti, jeho nejslavnější postavy. Jak tento humorný příběh, plný nadsázky, skvělé hudbydopadne? To zatím neví ani náš Sir Arthur Conan Dolyle. Cena: 1270,--, 1130,--. V ceně doprava a vstupné příslušné kategorie.

 MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU     9.12. – prodáno      2.2. – večerní představení
V prosincovém termínu - celodenní výlet  s návštěvou adventní Prahy v dopoledních hodinách  a v odpoledních hodinách představení muzikálu  v divadle Broadway. Muzikál Michala Davida volně navazuje na muzikál Tři mušketýři. Texty k výpravnému představení napsal Lou Fanánek Hagen. Cena: 1160,--,1060,-- / 660,-- V ceně vstupné příslušné kategorie a doprava.

 

MÁŠA  A  MEDVĚD  NA LEDĚ    22.12.   Praha – O2 Aréna
Show Máša a medvěd na ledě je jedinečnou moderní adaptací na animovaný seriál, který je známý po celém světě. Všichni dobře víme. Že naši neposednou Mášu nezastaví ani chladné počasí a neustále ráda něco vymýšlí a objevuje. Spolu s veselou hudbou a pestrobarevnými kostýmy Vás čeká úžasný předvánoční zážitek.
Cena: 1050,--. V Ceně vstupné a doprava.


VLASY   16.2.,  12.4.  Praha – Praha Divadlo Kalich 
Vlasy jsou po Pomádě, Horečce sobotní noci a Srdcovém králi čtvrtým světovým muzikálem na repertoáru Divadla Kalich.
Diváci se dočkají všeho, co od muzikálu Vlasy čekají – písní, které už se staly nesmrtelnými, a příběhu, který je velkou oslavou lásky, svobody a tolerance, tedy hodnot, o něž  se musíme bát a chránit je dneska stejně jako tenkrát.
Cena: 1180,--, 1110,--, 1010,--, 910,-- V ceně doprava, vstupné dle příslušné kategorie.


MARYŠA        30.3.    Národní divadlo Praha – odpolední představení
Maryša otráví Vávru jedem nasypaným do kávy. Nebude mnoho diváků, kteří by zasedli do hlediště, aniž by tušili, jak příběh dívky provdané proti její vůli a dohnané k zoufalému činu dopadne. Kdyby šlo o detektivku, byla by tato všeobecná znalost spíše na škodu. Naštěstí existují příběhy, které stojí za to vyprávět vždy znovu a znovu. Také v naší inscenaci Maryša otráví Vávru jedem nasypaným do kávy. Ale jaká Maryša? A jakého Vávru? Vrcholné dílo českého vesnického realismu (s jazykem kvalit zcela nevšedních), dnes nezpochybnitelná součást nejužšího kánonu naší dramatiky, vstoupilo do Národního divadla takříkajíc zadním vchodem, když mu tehdejší Stroupežnického dramaturgie přiřkla roku 1894 premiéru v rámci odpoledních lidových představení. Od těch dob stanulo na prknech Národního divadla deset Maryš (naposledy v inscenaci J. A. Pitínského z roku 1999).
Osoby obsazení: Vladimír Javorský, Taťána Medvecká, Pavla Beretová a David Prachař.
Cena: 850,-- V ceně vstupenky přízemí  7-13.řada a doprava.


KVÍTEK MANDRAGORY   6.4.   Praha – Divadlo Broadway
Novinka původního českého muzikálu od tvůrců muzikálu Mýdlový princ. Režisér, choreograf a scénárista muzikálu Radek Balaš je dostatečnou zárukou úspěšného muzikálu. Při představení kriminální komedie se jistě budete dobře bavit. Zájezd na odpolední představení.
Cena: 660,--, 1060,-- . V ceně doprava a vstupné příslušné kategorie.
 

ALEXANDROVCI   23.5.   České Budějovice – Budvar aréna
Turné k 90. Výročí souboru. Třináct unikátních koncertů v devíti městech ČR.  Unikátní hudební i vizuální zážitek. Turné se koná pod záštitou prezidenta České republiky pana Miloše Zemana. Historicky největší počet Alexandrovců na jednom pódiu. Ještě více hlasů slibuje opravdu jedinečný zážitek. Zazní ty největší a nejúspěšnější hity, které soubor  za svou existenci interpretoval – Kalinka, Kaťuša, Svatá válka a mnohem další.
Cena: 1740,--, 1540,--, 1240,-- V ceně doprava a vstupné příslušné kategorie.

 

DEKAMERON   12.7.    Český Krumlov – otáčko
Slavné dílo renesančního básníka Giovanniho Boccaccia vás na točně přenese do Florencie, díky krásným dobovým kostýmům a kulisám. Dekameron je komedie o lásce, žárlivosti, intrikánech
a napálených, s nečekanými zvraty a překvapením od autorů Martina Glasera a Olgy Šubrtové, podepsaných pod diváckými hity Tři mušketýři, Robin Hood nebo Ženy Jindřicha VIII. Z Dekameronu vás zaručeně bude pobolívat bránice!
Cena: 740,- , 990,- V ceně vstupné příslušné kategorie a doprava.

 

 

Vytvářím objednávku...