Strakotour

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

 

POBYTY V ČR A NA SLOVENSKU

 

 

 

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

POČASÍ

LETENKY

Sphere card

Sphere card
Držitelům Sphere card poskytujeme slevu 4% na zájezdy partnerských CK, 7% na vlastní zájezdy.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.16
Americký dolar122.80
Britská libra129.84
Švýcarský frank123.49
Bulharský leva112.86
Egyptská libra11.42
Chorvatská kuna13.38
Tuniský dinár18.13
Turecká lira13.84
ID: 885725

Termín: 11.09. (Pá) - 13.09. (Ne) 2020

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus / Dle programu

Strava: Polopenze

Cena: 6 918 Kč

Poloha

Program zájezdu: 1. den – odjezd v ranních hodinách z ČR, příjezd do Berlína. Berlín je rychle rozvíjející se město s fascinující moderní výstavbou a atmosférou.  Současná architektura  Berlína je přehlídkou špičkových architektů celého  světa a jeho muzea uchovávají mimořádně cenné sbírky.  Prohlídku začneme na náměstní Alexanderplatz, které by žádný turista neměl  vynechat- nepřehlédnutelná Červená radnice, Neptunova kašna, kostel Pany Marie,  Televizní věž, která je se svými 368 m nejvyšší budou v Berlíně, Muzejní ostrov – komplex budov muzeí zapsaný na seznam UNESCO, Reichstag – sídlo německého parlamentu, Berniner Dom –největší kostel v Berlíně a mnoho dalších zajímavostí. To vše za asistence česky hovořícího místního průvodce, následuje  přejezd na ubytování, večeře, nocleh. 2. den- po snídani, přejezd do Postupimi, města nádherných parků, zámků a královských rezidencí, kromě prohlídky města (prozkoumáme Holandskou čtvrť s nízkými domky z červených cihel, Francouzský kostel připomínající starověký Pantheon, také nejkrásnější postupimský kostel sv. Mikuláše,)  nás čeká návštěva zámku Cecilienhof  z počátku 20. století, připomínajícího staré anglické šlechtické sídlo z doby Tudorovců. Zde se na sklonku 2. světové války konala důležitá Postupimská konference. Navštívíme také rokokový zámek Sansoussi.  Poté se vrátíme zpět do Berlína, kde bude následovat osobní volno, přejezd na ubytování a večeře. 3. den – po snídaní odjezd do sklanzenu  Spreewald – kraje tradic a vodních kanálů. Sprewaldu se přezdívá zelené Benátky na řece Spree.  Nikoho tedy nepřekvapí, že stejně jako v Benátkách i zde je dopravním prostředkem loďka.  Řeka Spréva se zde dělí na několik kanálů hustě protkávajících celou oblast, která je od roku 1991 biosférickou rezervací UNESCO. Projížďka loďkou na Sprévě je v ceně zájezdu.  Po zážitku v této unikátní krajině se vypravíme zpět do ČR.

Cena zájezdu: 6918 Kč (doprava luxusním autokarem, 2 x ubytováni s polopenzí v hotelu Sophienhof, který stojí vedle zámku v historickém centru města Königs Wusterhausen, uprostřed lip na náměstí Kirchplat, služby akreditovaného průvodce v Berlíně i Postupimi, projížďka loďkou ve Sprewaldu, vstupné do zámku Sansoussi a Cecilienhof. služby delegáte CK Strakotour. V ceně není zahrnuto cestovní pojištění včetně pojištění storna : 72 Kč. 

Odjezdová místa: Horažďovice, Katovice, Strakonice

11.09. (Pá) - 13.09. (Ne) 2020 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Krásy Braniborska
Polopenze
Autobus/Dle programu
-6 918 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoBerlín, Postupim, Spreewald
HotelKrásy Braniborska
Krásy Braniborska
Termín11.09.2020 - 13.09.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoDle programu
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...