Strakotour

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

 

DOVOLENÁ NA JADRANU
nejširší  výběr ubytování po celém Chorvatsku
vlastní dopravou nebo busem

 

 

UBYTOVÁNÍ V ČR A NA SLOVENSKU

Hotely, penziony, chaty, chalupy, ubytování v soukromí, wellness pobyty

 

 

 

 

POBYTY V ČR A NA SLOVENSKU

 

 

 

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

POČASÍ

LETENKY

Sphere card

Sphere card
Držitelům Sphere card poskytujeme slevu 4% na zájezdy partnerských CK, 7% na vlastní zájezdy.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Zadejte e-mail

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro126.40
Americký dolar123.55
Britská libra130.26
Švýcarský frank124.25
Bulharský leva113.50
Egyptská libra11.30
Chorvatská kuna13.56
Tuniský dinár19.68
Turecká lira16.65

Aktuální muzikálová a divadelní nabídka zájezdů

 

 
MUZIKÁL   -  MADAGASKAR   21.10. poslední volná místa  Budvar aréna Č. Budějovice
Muzikálová show na ledě nejen pro děti. Vydejte se na dobrodružnou cestu s vašimi oblíbenými  zvířátky z filmu Madagaskar. Poprvé našivo a v češtině. Čeká na vás strhující podívaná - kouzelná výprava, světelná show, propracované kostýmy a velkolepá choreografie. Samozřejmě i známé písně jako např. I Like to Move It - Já tak rád trsám trsám. Cena: 990,-- dosp.os., 840,-- dítě do 12 let. V ceně vstupné do sektoru B3 - 9.řada a doprava.

MUZIKÁL  -  ČAS RŮŽÍ   5.11. (prodáno), 15.12. (poslední volná místa),13.1.2018     Praha - Hudební divadlo Karlín
Jedinečná symbióza písní, největších hitů z repertoáru Karla Gotta a původního scénáře Sagavan Tofi. Těšte se na odhalení příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky! Čas růží vás pobaví i dojme! Vzpomínáte? Když jsem já byl tenkrát kluk, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Nápoj lásky č.10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších ožije v muzikálových aranžích a pěveckém podání známých herců a zpěváků. Večerní představení.
Cena: 1010,-/ 1250,- V ceně vstupné příslušné kategorie a doprava.
 
MUZIKÁLOVÁ NOVINKA  -  MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU  11.11.poslední 2 volná místa, 9.12.vyprodáno, 17.2.2018, 21.4.2018
Praha - Divadlo Broadway. Muzikál Michala Davida volně navazuje na muzikál Tři mušketýři. Texty k výpravnému představení napsal Lou Fanánek Hagen.
Cena: 1060,-- / 660,-- V ceně vstupné přízemí 4. a 11. řada/ balkón 5.řada  a doprava.
Odpolední představení u obou termínů. U prosincového termínu je v programu návštěva adventní Prahy.

MUZIKÁL - SESTRA V AKCI   10.11. (poslední 2 místa), 19.1.2018, 26.1.2018
Praha - Hudební divadlo Karlí
Muzikálová novinka, ve které se představí bez alternace Lucie Bílá, dále můžete těšit na Markétu Procházkovou, Václava Noida Bártu, Martina Písaříka, Ivu Pazdekovou a také Václava Vydru.
Předlohou muzikálové komedie Sestra v akci je stejnojmenný film z roku 1992 s Whoopi Goldberg v hlavní roli. Děj se točí kolem barové zpěvačky Deloris Van Cartierové, která se musí před zločinci ukrýt do kláštera mezi řádové sestry. Příchod Deloris však dosud poklidný klášterní život zásadně naruší a vnese do něj řadu nečekaných novinek a komických situací.
Cena: 1200,-- V ceně vstupné a doprava.
 
MUZIKÁL  - PLES UPÍRŮ   11.11. (prodáno), 25.11.     Praha - Goja Music Hall
Jeden z nejslavnějších zahraničních muzikálů v české verzi. Výpravný muzikál plný komických situací, brilantních  tanečních scén a úžasné hudby. 
Cena: 1260,- / 1160,- V ceně vstupné příslušné kategorie a doprava.
 

MUZIKÁL MEFISTO + ADVETNÍ PRAHA      15.12.,      Praha - Divadlo Hybernia
V dopoledních hodinách se budete moci projít po adventně vyzdobeném centru Prahy, prohlédnout si kromě vánočních trhů i strom letošních vánoc a také budete moci občerstvit vánočním punčem či jinou dobrůtkou. Odpoledne na Vás čeká Pepa Vojtek v muzikálu Mefisto. Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, dábel, který je schopen vrátit člověku mládí za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo. Ze starého profesora se na zkoušku stane mladík, který prožívá, na co už dávno zapomněl. A když kromě lásky, získává i moc a na světě se mu v mladém těle líbí víc a víc, začíná přemýšlet, jakou lstí se ze svého úpisu Peklu vymanit ...  Cena: 1050,--, 950,-- 750,-- V ceně vstupné 5.řada, 18.řada, 30.řada a doprava.

vstupné 9.-10.řada, lóže, doprava. Přijímáme objednávky na podzimní představení.

 

MUZIKÁL   MÝDLOVÝ PRINC + ADVENTNÍ PRAHA  16.12.  Praha Divadlo Broadway. V dopoledních hodinách budete mít příležitost načerpat předvánoční atmosféru na vánočních trzích v centru Prahy. Odpoledne na Vás čeká velmi úspěšný muzikál roku 2016 a 2017. Celým představením vás budou provázet známé hity Václava Neckáře, který si v muzikálu zahraje jednu z klíčových postav. Děj je zasazen do současnosti a zavede diváky mezi amatérské herce v malebném prostředí Šumavy. Od začátku až do konce se budete náramně bavit. Cena: 1160,- / 1060,- / 660,-- V ceně vstupné přízemí 5.řada / 11.řada / balkón 5.řada a doprava.

 

MUZIKÁL   ROCKY + ADVETNÍ PRAHA    16.12. Kongresové centrum
Pohodový výlet do adventně  vyzdobené Prahy zakončený odpoledním představením muzikálu Rocky. Strhující příběh podle legendárního filmu Sylvestra Stallona o životní šanci a osudové lásce. Ve vzrušující muzikálové podívané s unikátní dekorací živě zazní slavné hity jako "Eye Of Tiger" a Fight from the Heart" a představí se Kryštof Michal, Jan Kříž, Milan Štteindler, Hana Holišová, Roman Vojtek, Michaela Nosková a další.
Cena: 1110,-- V ceně vstupné 18.řada střed, doprava.


  
 

 


 

Vytvářím objednávku...